penmak makine

sayfa başlığı adı

PENMAK Pvc Makineleri olarak; vizyon, misyon, ilke ve değerlerimiz doğrultusunda oluşturduğumuz Entegre Yönetim Sistemi çalışmalarımızı tamamladık.

Entegre Yönetim Sistemi çatısı altında iş süreçlerimizi, tedariğini sağladığımız tüm ürün ve hizmetlere de katkı sağlayacak şekilde; ISO 9001 Kalite, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti, ISO 14001 Çevre, ISO 27001 Bilgi Güvenliği ve ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Standartlarına uyumlu hale getirdik ve sertifikalandırdık.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi

İş ortaklarımızın gereksinim ve beklentileri doğrultusunda, uygulamakta olduğumuz tüm iş süreçlerimizi mevzuat ve standartlar ile uyumlu hale getirerek, Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasını almaya hak kazandık. Bu sayede uygulamalarımızdaki sürekli iyileştirme ve sürdürülebilirlik ilkesini şirket olarak benimsedik.

  • Belgemizi incelemek için görseli tıklayınız.

ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini açık, şeffaf, hızlı, güvenli, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet sunma anlayışıyla ele alarak, olası müşteri şikayetlerinin belirlenmesi, çözülmesi ve müşteri memnuniyetinin artırılması için Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemine ait temel esasları uygulayarak bu sertifikayı almaya hak kazandık.

  • Belgemizi incelemek için görseli tıklayınız.

ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi

Ürün ve hizmetlerimizi Çevre mevzuat ve standart şartlarına tam uyum sağlayacak şekilde gerçekleştirmek üzere, faaliyetlerimizde Çevre faktörünün etkinliğini sağlamak, çevre bilincini artırmak, sürekli iyileştirmek, sürdürülebilirliğin çevre boyutuna katkı sağlamak amacıyla Çevre Yönetim Sistemini uygulamaya alarak sertifikamızı aldık.

  • Belgemizi incelemek için görseli tıklayınız.

ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

Bilgi Teknolojileri sektöründe bilgi güvenliği açısından öncü ve örnek bir kuruluş olmak hedefiyle, elde edilen bilgilerin muhafazası, gizliliği, bütünlüğü ve kullanılabilirliğini ilgili tüm yasal mevzuat ve standart şartlarına uygun olacak şekilde sağlayarak Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandık.

  • Belgemizi incelemek için görseli tıklayınız.

ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve ve Güvenliği Yönetim Sistemi

İşyerimize gelen ziyaretçiler ve misafirlerimize, tüm çalışanlarımıza sağlıklı ve güvenli çalışma koşulları temin etmek, teknolojik gelişmeleri takip ederek ve son teknolojiyi kullanarak, iş kazalarının ve meslek hastalıklarının oluşmadan önlenmesini sağlamak ve eksiksiz bir şekilde uygulanması ve sürekli iyileştirilmesi amacıyla İSG Yönetim Sisteminin gerekliliklerini uygulayarak sertifikamızı aldık.

  • Belgemizi incelemek için görseli tıklayınız.

Neden Penmak Makine?

Temel ilkemiz doğrudan üretim ve doğrudan satış yaparken önce müşteriyi memnun etmek ve daha sonra PENMAK MAKİNA’nın ilkesi olan “Üstün kalite, Sınırsız hizmet” sloganımıza sadık kalmaktır.

 

Bize ulaşın |  444 2003

Hemen size dönüş yapalım

Bizimle Hızlı İletişime Geçin