penmak makine

Kalite Anlayışı

PENMAK – TKY (Toplam Kalite Yönetimi) modeliyle inşa edilmiş kalite politikasını genel olarak 4 ana başlık altında çerçevelemiştir:


Satış Öncesi Hizmet Kalitesi
Özel proje ve tasarımlar için en önemli konu satış öncesi hizmetlerdir. Zira üretilecek ürünün üretim, tasarım, malzeme ve sair özellikleri konusunda verilecek doğru ve yerinde kararlar hem estetiği hem de dayanıklılığı doğrudan etkilemektedir. Toplam kalite çıtasını yüksek tutmak için satış öncesi bilgi paylaşımı ve yönlendirmelere özellikle önem veriyor ve gerekli paylaşımları yaparak müşterimiz ile birlikte karar alıyoruz.
Ayrıca, bu aşamada termin süreleri konusunda da açık ve kesin bilgiler verilmektedir. Gerçeklikten uzak termin taahhüdü özellikle kaçındığımız bir kalite standardıdır.


Ürün Kalitesi
TKY (Toplam Kalite Yönetimi) modelimizde ürün kalitesini sürdürülebilir kılmak ve ürün estetiğini muhafaza etmek için üretim faaliyetleri iki ana başlık halinde değerlendirilmektedir:

– Hammadde ve Malzeme Kalitesi
Üretimde kullanılacak hammadde ve malzemelerin kalitesi ve cinsleri hakkında Satış Öncesi Hizmetler aşamasında karar verilmektedir. Bu kararlar doğrultusunda istenilen kalitede hammadde ve malzeme kullanılmaktadır.

– İşçilik ve Diğer Üretim Kalitesi
PENMAK mutfağı olan bu aşamada titiz bir üretim yolu takip edilmektedir. Gerekli her işlem sonunda kalite kontrolleri yapılarak ürün montaj ve kullanımında karşılaşılması muhtemel sorunlar üretim bandında çözümlenmektedir.


Ürün Teslimi
Özel proje üreticilerinin taşıdıkları yüksek risk siparişlerinin zamanında, istenilen kalitede ve eksiksiz olarak teslim edilmemesidir. PENMAK, toplam kalitesi bu üç unsurun birleşimi ile şekillenmektedir.
Ürün teslimleri sipariş ile belirlenen şekil, adet ve terminde gerçekleşmektedir.


Satış Sonrası Hizmet Kalitesi
Satış sonrası hizmetler teslim edilen ürünün arzu edilen kullanım özelliklerini sağlayana kadar devam etmektedir. Bu süreç içinde estetik kaygılardan kesinlikle feragat edilmeden çözümler üretilir.

Neden Penmak Makine?

Temel ilkemiz doğrudan üretim ve doğrudan satış yaparken önce müşteriyi memnun etmek ve daha sonra PENMAK MAKİNA’nın ilkesi olan “Üstün kalite, Sınırsız hizmet” sloganımıza sadık kalmaktır.

 

Bize ulaşın |  444 2003

Hemen size dönüş yapalım

Bizimle Hızlı İletişime Geçin