penmak makine

Kariyer

Kariyer Gelişimi

“En önemli değer insan” vizyonumuzla, üretim aşamasında sergilediğimiz detaycılığı, insan kaynakları politikamız ve süreçlerimizde de korumayı hedefliyoruz. Her bir çalışma arkadaşımızın hem profesyonel hem de kişisel gelişimini bütünsel bir yaklaşımla değerlendirerek, insan kaynağında niteliksel bir gelişim sağlamayı ve ihtiyaçlarımız ile uyumlu olarak yönetmeyi hedefliyoruz.

Performans değerlendirmesi konusunda da çok yönlü bir yaklaşım benimserken, çalışma arkadaşlarımızı; astları, üstleri, diğer çalışma arkadaşları ve müşterilerden aldığı geri bildirimlerin tamamını birlikte ele alarak değerlendiriyoruz. Böylelikle insan kaynağımızı bir bütün olarak algılayıp tüm organizasyonun gücünü artırmayı hedefliyoruz.

PENMAK ‘da Kariyer

Yeni mezun ve deneyimli adaylara sunduğumuz çeşitli iş imkanlarının yanı sıra; öğrenciler için de stajyerlik imkanları sunmaktayız. Siz de PENMAK ailesinin bir parçası olmak isterseniz, ilk adım olan insan kaynakları iş başvuru formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kariyer sayfamız üzerinden veya iş başvurusu sürecinde diğer kanallardan Şirketimiz ile paylaşacağınız her türlü kişisel veri, Aday Çalışan ve Referans Aydınlatma Metni doğrultusunda işlenmektedir.


Neden Penmak Makine?

Temel ilkemiz doğrudan üretim ve doğrudan satış yaparken önce müşteriyi memnun etmek ve daha sonra PENMAK MAKİNA’nın ilkesi olan “Üstün kalite, Sınırsız hizmet” sloganımıza sadık kalmaktır.

 

Bize ulaşın |  444 2003

Hemen size dönüş yapalım

Bizimle Hızlı İletişime Geçin