penmak makine

hakkımızda | bizi tanıyın

BİZ KİMİZ?

Siz değerli müşterilerimize
PVC makinaları konusunda
verdiğimiz hizmetin kalitesini
herzaman arttırmak için çalışıyoruz.

İnsanlara hizmet anlayışını, kaliteyi ve güvenilir olmayı kendimize ilke edinen firmamız; Bu zor koşullarda yapmış olduğu çalışmalar ile de sektöründe söz sahibi olan bir firma olmayı hak etmiştir. Şüphesiz ki firmamızın bu başarısı, profesyonel ve deneyimli ekiplerin uyumlu çalışmaları ile birlikte firmamızın temel ilke ve hizmet anlayışında yer bulmuştur.

İLKEMİZ..

Temel ilkemiz doğrudan üretim ve doğrudan satış yaparken önce müşteriyi memnun etmek ve daha sonra PENMAK MAKİNA’nın ilkesi olan “Üstün kalite, Sınırsız hizmet sloganımıza sadık kalmaktır.

Müşteri memnuniyetini ana ilke edinen PENMAK Makine PVC sektöründeki tüm yenilikleri ve gelişmeleri günlük takip eden ve uygulayan güçlü bir referans listesinde yer alan 49 ülkeye yapmış olduğumuz ihracatlarla ve güzel Türkiye’mizi 21.yüzyılda layık olduğu yerlere taşıyacak siz değerli firmanızı da bu referans listesinde görmekten mutluluk duyarız. Çünkü başarılı çalışmalar tamamen profesyonel ekiplerin uyumuyla sağlanır. 18 yıllık uzman personel kadromuzla satış ve sonrasında üstün kalitemiz, sınırsız hizmetimizle her zaman yanınızdayız.

Saygılarımızla / Gökhan AYDIN
Genel Müdür

Neden Penmak Makine?

Temel ilkemiz doğrudan üretim ve doğrudan satış yaparken önce müşteriyi memnun etmek ve daha sonra PENMAK MAKİNA’nın ilkesi olan “Üstün kalite, Sınırsız hizmet” sloganımıza sadık kalmaktır.

 

Bize ulaşın |  444 2003

Hemen size dönüş yapalım

Bizimle Hızlı İletişime Geçin